Bayburt Haber Portalı
Fatih Dündar
BayDer
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ozeluzmanlar
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905449449903
  • https://twitter.com/OZELUZMANLAR
  • https://www.instagram.com/ozeluzmanlar
  • https://www.youtube.com/channel/UCEnved0dOp5-UdWS5a177-Q/featured
HİJYEN NOKTASI
COVİD-19 NORMALLEŞME TOPLANTISI
SERVİSTE COVİD-19 TEDBİRİ
VELİ BEKLEME SOSYAL MESAFE DÜZENİ
ULV DEZENFEKTAN MAKİNASI İLE GÜNLÜK İLAÇLAMA
MASKE KULLAN
14 KURAL
15 HAZİRANDA BAŞLIYORUZ...
ELLERİNİZİ SIK YIKAYINIZ
KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT
Linkler
Hava Durumu
Saat
Takvim

Engelliler Haftası Sebebile Yapılan Konserde Bayburtlular Doyasıya Eğlendi

Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen ‘Engelliler Haftası Konseri’ Kaçkar TV’de de canlı olarak yayınlandı.

Geceye Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali POLAT, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Selahattin KARAMAN, Türkiye Sakatlar Derneği Bayburt Şubesi Başkanı Aydın SOYSAL, Türkiye Beyazay Derneği Bayburt Şubesi Başkanı Serhat KILIÇ, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaçkar TV program sunucucu ve sanatçı Musa KÜÇÜK, Naim COŞKUN ve Özlem ŞENOĞLU seslendirdikleri şarkılarla Bayburtluları doyasıya eğlendirdiler.

“Engelli Merkezimiz Haftanın 7 Günü Açık Bulunmaktadır”

Türkiye Sakatlar Derneği Bayburt Şubesi Başkanı Aydın SOYSAL ise, Bayburt’ta engellilere ve ailelerine ellerinden geldiği kadar destek olmak amacıyla çalışmalarının devam ettiğini belirterek,  kendi bünyelerinde açılan ve engellilere hizmet eden engelli merkezi hakkında şu bilgileri verdi:

“Engelli merkezimizde 40 kursiyerimiz, el sanatları, ebru ve bağlama kursları alıyorlar.  Bu engelli merkezimiz haftanın 7 günü açık bulunmaktadır. Buraya gelen bütün engelli vatandaşlarımız kitap okuyor, resim ve benzeri çalışmalar yapabiliyorlar.”

Gecede bir konuşma yapan Türkiye Beyazay Derneği Bayburt Şube Başkanı Serhat KILIÇ, “Türkiye Beyazay Derneği olarak Bayburt şubemizi 2009’da açtık. Türkiye Sakatlar Derneği’ne bu geceyi düzenlediği için çok teşekkür ediyorum. Bayburt’ta engellilerimize verdiği desteklerinden ötürü sayın valimize, belediye başkanımıza, milletvekilimize ve herkese çok teşekkür ediyorum. Türkiye Beyazay Derneği olarak “Eğitim Her Engeli Aşar” kampanyasını yürütüyoruz. “Eğitim Her Engeli Aşar” kampanyasının hamisi başta Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Hayrunnisa Gül hanımefendiye çok teşekkür ediyorum”dedi.

Yaklaşık 3 saat süren ve Kaçkar TV’de de canlı olarak yayınlanan ‘Engelliler Haftası Konseri’ sonunda Başkan POLAT ve Türkiye Sakatlar Derneği Bayburt Şubesi Başkanı Aydın SOYSAL, sanatçılar Musa KÜÇÜK, Naim COŞKUN ve Özlem ŞENOĞLU’na hediye takdim ettiler.

           2901 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret326018
Videolar
Bizi Facebook'tan Takip Edin
İNSTAGRAM